Про нас

Сильні
рішення

Ми молода компанія і працюємо на будівельному ринку України не так давно але за цей час налагодили прямі і надійні контакти з провідними українськими виробниками. У нас представлені тільки якісні вікна і будматеріали, на які пропонується максимально доступна ціна і гарантії від виробника.

Про компанію пластикових вікон
Про компанію пластикових вікон

Ласкаво просимо в нашу компанію! Ми раді познайомитися ближче.

Компанія На Балконі спеціалізується на продажу фасадних і мансардних вікон, покрівельних матеріалів, комплектуючих і аксесуарів, а також супутніх товарів, які допоможуть зробити будинок максимально надійним, комфортним і привабливим зовні. З нами вам не доведеться самостійно вивчати ринок будматеріалів в пошуках кращої пропозиції і ціни. Ми представляємо якісну продукцію, яка отримала хороші відгуки від професійних будівельників і довела якість.

Оскільки кожен елемент будинку має особливі функції і особливості, з якими звичайній людині буває складно розібратися, фахівці компанії завжди готові допомогти. При необхідності вони зроблять порівняльний аналіз матеріалів, допоможуть підібрати необхідні елементи або прорахувати потрібну кількість матеріалів, щоб вам не довелося переплачувати за надлишки. А професійні майстри і монтажники допоможуть втілити проект в реальність.

Роблячи покупки в у компанії На балконі, ви можете бути впевнені, що замовлення оформлять швидко і також оперативно виконають відправку в будь-який регіон України.