НаБалконе - сервис монтажа окон, ролет, перил - Покрівля

Покрівля

Чим краще накрити дах?

Дах є важливим елементом будь-якої будівлі. Вона служить захистом від атмосферних опадів, дозволяє утримувати тепло, але також задає особливий стиль будівлі. Для правильного облаштування скатної даху потрібно чимало різних матеріалів: утеплювачі і гідроізоляція, покрівельне покриття, водостічна і вентиляційна система. В компанії На Балконі представлений широкий вибір покрівельних матеріалів та аксесуарів, основні особливості яких будуть розглянуті нижче.

Види покрівельних матеріалів для скатних дахів

Керамічна черепиця є популярним покрівельним матеріалом, який можна використовувати на скатних дахах з кутом нахилу від 120. Вона цінується за прекрасний зовнішній вигляд, відмінні функціональні характеристики і неперевершено довгий термін служби, який часто перевищує 100 років.

Оскільки вартість керамочерепиці досить висока, багато хто воліє їй сучасні м'які покрівельні матеріали - гнучку бітумну черепицю або композитну черепицю. Формою і зовнішнім виглядом вони можуть імітувати не тільки черепицю, але також цеглу, дранку, дерев'яний гонт, сланець. Пластичність покрівельних покриттів дозволяє використовувати їх для облаштування скатних дахів різних конструкцій з кутом нахилу скатів від 12 до 90 градусів.

Ще більш бюджетний варіант - листова металочерепиця, яка проводиться методом штампування сталевого листа, в процесі чого покриття набуває потрібної форми. Металочерепиця не дає такого об'ємного виду покрівлі, як м'яка і композитна черепиця, але стане відмінним рішенням для тих, хто хоче купити недороге, надійне і довговічне покриття для скатної даху з кутом нахилу від 14 градусів.

Іншим доступним за ціною листовим покрівельним матеріалом є профнастил. Він проводиться за тими ж технологіями, але без етапу штампування. Профіль покрівельного листа має поздовжні хвилі різної форми, які надають кожному виробу своєрідний вид. Універсальний покрівельний профнастил може використовуватися не тільки для покриття покрівлі, але також для облицювання зовнішніх стін, спорудження парканів і нежитлових будівель.


Покрівля

Металочерепиця

Покрівля

Бітумна черепиця

Покрівля

Композитна черепиця

Покрівля

Металопрофиль покрівельний

Замовити дзвінок

Підшивка покрівлі софітами

Важливою складовою облаштування покрівлі є підшивка покрівельних звисів і карнизів дахів спеціальним вініловим сайдингом - софітами. Вони захищають нижню частину покрівлі від вологи і забезпечують правильну циркуляцію повітря в підпокрівельному просторі.

Ізоляційні матеріали для покрівлі

Яким би якісним не було дахове покриття, без організації правильної паро- та гідроізоляції і додаткового утеплення даху неможливо досягти оптимального мікроклімату всередині будинку. Правильна теплоізоляція похилого даху передбачає використання спеціальних ізоляційних матеріалів для покрівлі: пароізоляційної плівки або дифузійної мембрани, утеплювача і гідробар'єру.

Системи водовідведення і снігозахист даху

Водостічні системи є невід'ємною частиною будь-якої будівлі. Вони захищають стіни, цоколь, фундамент і вимощення від стікає по даху води від дощу або снігу, що тане. Водостік для даху може бути виготовлений з оцинкованої сталі (з полімерним покриттям і без), міді або ПВХ. Покрівельні водостоки включають повний набір елементів і комплектуючих, що забезпечує швидкий і легкий монтаж.

Для запобігання лавиноподібного сходу снігу на похилих дахах використовуються снігозатримувачі або снігорізів. Перші повністю затримують сніг до приходу теплої погоди, коли він зможе розтанути і зійти у вигляді води по водостоку, другі - затримують сніговий пласт, але в разі сходження розбивають сніг на більш дрібні і безпечні шматки. Комплектуючі та аксесуари для облаштування покрівлі Покрівельні аксесуари включають добірні елементи, які використовуються на різних етапах облаштування скатної даху, а також декоративні елементи, що поліпшують її зовнішній вигляд. Їх список досить широкий, і докладну інформацію можна знайти у відповідному розділі сайту.


Зробити замовлення

Замовити дзвінок

Розширена форма для замовлення